Yeni Febreze Banyo benzersiz formülüyle dünyada bir ilk

Banyolarda tuvalet kaynaklı kokular yapılan tüm müdahalelere rağmen sonuçsuz kalabilir. İstenilen kokusuz ortama ulaşabilmek için düzenli olarak tuvalet temizliği yapılmasına rağmen tuvalet kokuları

Banyolarda tuvalet kaynaklı kokular yapılan tüm müdahalelere rağmen sonuçsuz kalabilir. İstenilen kokusuz ortama ulaşabilmek için düzenli olarak tuvalet temizliği yapılmasına rağmen tuvalet kokuları varlığını koruyabilir ve ev sakinlerini rahatsız edebilir. Tuvalet kullanıldığında etrafa saçılan kötü koku molekülleri yumuşak yüzeylere tutunur ve paspas, havlu gibi yüzeylerden tekrar havaya salınarak bir kısır döngü yaratır.

Febreze’in devrim niteliğindeki yeni ürünü ‘Febreze Banyo’, sadece havadaki kokuları gidermekle kalmıyor aynı zamanda koku oluşumuna karşı yumuşak banyo yüzeylerinde (havlu, paspas gibi) koruyucu bir tabaka oluşturarak kötü koku moleküllerini nötralize ediyor, sinen kokuları ortadan kaldırıyor ve geri gelmesini engelliyor. Sadece tek bir dokunuşla aktifleşen ‘Febreze Banyo’, 45 gün boyunca banyo havasını ferahlatarak kötü kokulara kesin çözüm sunuyor.

45 gün boyunca ferahlık keyfi sunan ‘Febreze Banyo’; Temiz Çarşaf Ferahlığı, Dağ Esintisi ve Lavanta olmak üzere, üç farklı koku seçeneğine sahip.

‘Febreze Banyo’ nun tavsiye edilen satış fiyatı 21.95 TL

Febreze hava ferahlatıcılarla ilgili önyargıları yıkıyor!

  • P&G’nin dünya çapındaki lider markalarından biri olan hava ferahlatıcı Febreze, Türkiye’de ilk kez 2014 yılında tüketiciyle buluştu.
  • P&G’nin, hava ferahlatıcı kategorisindeki markası Febreze’in aerosol ürünleri su bazlı formülü ile benzersizdir.
  • Febreze, kötü kokuları maskelemek yerine ortadan kaldırarak geride sadece sizin seçtiğiniz hoş ve ferah bir koku bırakıyor.
  • Ürün çeşitliliği ile ik sırada yer alan Febreze; ‘kumaş ferahlatıcı’, ‘hava ferahlatıcı sprey’, ‘araba ferahlatıcı’ ürünlerine bir yenisini daha ekledi; ‘Febreze Banyo’…
  • Febreze Aerosoller hava ferahlatıcı kategorinde ARCAA* ‘nın alerji doktorları tarafından onaylanan ilk markadır. Alerji doktorları ürünün içeriğini ve koku engelleme teknolojisini bağımsız çalışmalar ile incelemiştir. *Alerji ve Astım Klinik Araştırmaları Derneği


Hibya Haber Ajansı

Okunma