Yeni eğitim düzeninde ebeveyn olmak

Hisar okulları geçtiğimiz öğretim yılında başlattığı bir dizi etkinlik ile velileri ve öğrencileri eğitim sürecindeki değişimlere hazırlamaya devam ediyor

Hisar Okulları, Çocuk ve Ergen Psikanalisti Funda Akkapulu’yu konuk ediyor

Hisar Okulları geçtiğimiz öğretim yılında başlattığı bir dizi etkinlik ile velileri ve öğrencileri eğitim sürecindeki değişimlere hazırlamaya devam ediyor. 25 Ağustos Salı günü Hisar Okulları Instagram hesabında tüm ailelere açık bir canlı yayında Çocuk ve Ergen Psikanalisti Funda Akkapulu konuk olacak. Akkapulu saat 21.00-22.30 arasında gerçekleşecek seminerde "Yeni Eğitim Düzeninde Ebeveyn Olmak" konusunda paylaşımlar yapacak.

İlkokula yeni başlayan ve geçiş sınavlarına hazırlanan düzeyler başta olmak üzere tüm öğrenciler ve ebeveynler alışılmıştan çok farklı bir sürecin eşiğinde. Mart ayından bu yana devam eden uzaktan eğitimin, yeni öğretim yılında da belirsiz bir süre devam edecek olması; aileleri hazır olmadıkları bir durumla karşı karşıya bırakacak ve onların ev düzeninde yeni sorumluluklar üstlenmesine neden olacak.

Toplantıya katılmadan önce aileler, Funda Akkapulu’ya sormak istedikleri soruları kurumsalgelistirme@hisarokullari.k12.tr adresine iletebilirler. Canlı yayına saat 21.00 - 22.30 arası https://www.instagram.com/hisarschool/ adresinden erişilebilecek.

 


Hibya Haber Ajansı

Okunma