Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-05-30 15:02:51

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar'dan Başkan Büyükkılıç'a ziyaret

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

İnançla çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Akar, Türkiye’deki AK Parti belediyeciliği anlamında Başkan Büyükkılıç’ın önder olan simge isimlerden birisi olduğunu dile getirdi. Akar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Büyük ve güçlü Türkiye istikametinde devlet, millet olarak azim ve kararlılıkla devam ediyoruz. Ülkemizin bekası ve refahı konusunda herhangi bir sorun kalmayacak. Her anlamda, bu demir yolu olsun, hava yolu olsun, kara yolu olsun, fabrikalarımız olsun, bütün gelişmeler, Kayserimizin tarihine uygun bir şekilde gelişmekte. Belediyecilik bütün iller için geçerli. Tabi AK Parti belediyeciliği ayrı bir öneme haiz. Bunun da önderlerinden, simge isimlerinden biri de sayın belediye başkanımız sağ olsunlar Memduh Büyükkılıç Beyefendi. Bu konuda çok emek harcadı, çok çaba harcadı. Çok girişimlerde bulundu..”

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 egitim-ogretim.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.