Liseli öğrencilerden sanal fotoğraf sergisi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İELEV Özel Lisesi tarafından “Doğal Yaşam Alanı” temalı sanal fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İELEV Özel Lisesi tarafından “Doğal Yaşam Alanı” temalı sanal fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu. İELEV Özel Lisesi Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan sergiden elde edilecek gelir ise bir sivil toplum kuruluşunun burs projesine bağışlanacak.

 

İELEV Özel Lisesi Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinin doğanın en güzel anlarını yakaladığı “Doğal Yaşam Alanı” temalı fotoğraflar 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 2019-2020 sene sonu sanal sergisinde bir araya geldi. Birbirinden güzel fotoğrafların yer aldığı sanal sergi İELEV web sitesi üzerinden sanatseverlerle buluştu.

 

Öğrencilerin yaratıcılığını geliştirmek ve geleceğe ışık tutmalarını sağlamak kadar duyarlı bireyler olmalarını da teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen serginin gelirleri ise bir sivil toplum kuruluşunun burs projesine bağışlanacak.


Hibya Haber Ajansı

Okunma