İtalya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancini & Richard Mille işbirliği

İtalya milli futbol takımı Squadra Azzurra’nın teknik direktörü Roberto Mancini, Saint Petersburg Zenith kulübündeki iki yıllık antrenörlük macerasının ardından İtalya sahalarına geri

İtalya milli futbol takımı Squadra Azzurra’nın teknik direktörü Roberto Mancini, Saint Petersburg Zenith kulübündeki iki yıllık antrenörlük macerasının ardından İtalya sahalarına geri döndü ve yeni bir göreve talip oldu: İtalya’yı Avrupa’da ve dünyada bir numaralı futbol ülkesi olarak konumlandırmak. Mancini, birçok ‘tifosi’nin, yani taraftarın hayalini gerçekleştirmek için kollarını sıvarken yeni RM 11-04 Mancini saatini takacak.

2013’te lansmanı yapılan RM 11-01 Roberto Mancini, antrenörlerin sahada karşı karşıya kaldığı sorunların nasıl çözüleceğine dair İtalyan teknik direktör ve Richard Mille arasındaki konuşmaların sonucunda hayat buldu: geri kalan oyun süresinin belirlenmesi.

Süre… Stratejik bir kaynak ve bu spor dalında çok büyük stres yaratabilecek nicel bir gerçeklik. Skorboard süreyi göstermeyi bıraktığında, örneğin kayıp zaman sırasında, tedirginlik giderek artarken, oyuncuların kafası karışır ve oyundaki taktikleri kaçınılmaz şekilde etkilenir.

Devre arasını, uzatmaları ve kayıp zamanı takip etmek için özel bir kadrana sahip bir mekanik saat yaratma fikri, dahiyane olmayabilir. Ancak, usta işi göstergeler, flyback kronografla birlikte, Roberto’nun sahada süreye baştan sona hakim olmasını sağlıyor. “Oyuncularımızı kusursuzca yönlendirmek antrenörler olarak bizim görevimiz. Zaman, bu nedenle takip edilmeli ve yönetilmeli. Zaman, zaferi ya da yenilgiyi belirleyebilecek parametrelerden biri. Her bir son dakika, her saniye kıymetli ve maçın sonucunu değiştirebilecek potansiyele sahip.”

RM 11-04, RM 11-01’i tanımlayan ustalıktan hiçbir ödün vermezken, markanın en yeni stil kodlarını da barındırıyor. Kurma kolu, ayarlanabilir geometrili rotor ve yükseltilmiş hatlarıyla ultra sportif Carbon TPT® kasanın çizgilerinde bunu görmek mümkün.

Il Tricolore, yani İtalya bayrağının renkleri ve Squadra Azzurra’ya adını veren resmi mavi tonlar, Roberto’nun geçmişine şapka çıkarırken, flyback kronografın ve yıllık takvimin çalışmasını sağlayan otomatik kalibrenin her bir köşesinden göz kırpıyor ve bezeli, kurma kolunu, sürgü başlıklarını ve katlanabilir titanyum tokasıyla kauçuk bilekliği süslüyor.

Yeni kasa ise, Grade 5 titanyumdan RMAC1 kalibreyi eşi benzeri görülmemiş yepyeni bir ışıkla gözler önüne seriyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma