Güneşlenme keyfinize ferahlık katın!

Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreyleri ile hem güneşlenirken cildinizi serinletip ferahlatabilir hem de ona ihtiyacı olan nemi verebilirsiniz. Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreylerinin

Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreyleri ile hem güneşlenirken cildinizi serinletip ferahlatabilir hem de ona ihtiyacı olan nemi verebilirsiniz. Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreylerinin mis gibi kokusuyla keyfinize keyif de katabilirsiniz.

Güneşlenirken cildimiz kurur ve susuz kalır. Cildimizi güneşlenme sırasında D vitaminiyle doldurmak ne kadar önemliyse, ona ihtiyacı olan diğer unsurları vermek de o kadar önemlidir. SLS, SLES, paraben ve parafin gibi insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen, yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty'nin Koleksiyon Serisi Vücut Spreyleri, güneşlenirken cilde ferahlık katar, içerdikleri değerli yağlarla güneşlenme sırasında ve sonrasında cildi harika bir şekilde nemlendirir.

Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreylerini güneşlenme sırasında uygulamanın en ideal yoluysa onları soğutmaktır. Soğutulmuş vücut spreylerini cildinize sıktığınızda hem ferahladığınızı hem de cildinizin neme doyduğunu hissedeceksiniz. Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreylerinin bir başka artısı ise parfümü. Bilindiği gibi güneşlenirken parfüm sıkılmaz. Bununla birlikte Thalia Natural Beauty Koleksiyon Serisi Vücut Spreyleri sayesinde güneşlenirken de mis gibi kokmak mümkün! Geniş açılı sprey başlıklarıyla kullanıma sunulan, çift fazlı ve çift etkili bu ürünlerle güneşle birlikte ve güneşe rağmen enerjiyle dolabilirsiniz.

Thalia Natural Beauty Birth of Energy Propolis Özlü Vücut Spreyi: Doğal özlerle ve propolis ile zenginleştirilmiş olan ürün, içeriğindeki değerli yağlarla cildinizi nemlendirir; harika parfümüyle keyfinize keyif katar. Ana etken maddesi olan propolis bir arı ürünüdür. Çalışkan arılar propolisi bitkilerin saplarından, yapraklarından ve hatta tomurcuklarından toplarlar. İçeriğinde B1, B2, C, E vitaminleri, mineraller ve aminoasitler olan propolis; antibakteriyeldir ve antioksidandır. Bu vücut spreyi propolisin güçlü aktivitesi sayesinde cildinizin onarılmasına yardımcı olur, canlandırır ve güçlendirir; ayrıca ipeksi bir yumuşaklık katar.

Thalia Natural Beauty Birth Fig Dream Dandellion Vücut Spreyi: Thalia Natural Beauty, karahindibanın (dandellion) toksinleri atan ve bağışıklık sistemini hızlandıran gücünü Birth Fig Dream Dandellion Vücut Spreyi ile cildinize taşıyor. Doğal özlerle ve karahindiba ile zenginleştirilmiş olan Birth Fig Dream Dandellion Vücut Spreyi, içeriğindeki değerli yağlarla cildinizi nemlendirir; vanilya ve incirin uyumlu kokusuyla sizi ferahlatır ve rahatlatır. Parlak ve bakımlı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Thalia Natural Beauty Golden Way Tsubaki Flower Vücut Spreyi: Bu ürün, Japon gülünün ve kamelya yağının güçlerini eşsiz Akten Kozmetik teknolojisiyle birleştiriyor. İçeriğindeki, eşsiz görünümüyle olduğu kadar cilde faydalarıyla da büyüleyen Japon gülü (golden way), cildinizi parlatır ve nem oranını dengeler. Omega 9 yağ asitleri, E vitamini ve bitkisel kolajenler açısından son derece zengin olan kamelya yağı (tsubaki) ise cildinizi besleyerek nemlendirir. Ürün, amberin ve meyvemsi kokuların enerjisiyle tarzınızda farklılık yaratır.

Thalia Natural Beauty Hot Colours Passion Fruit Vücut Spreyi: Güney Amerika menşeli çarkıfelek meyvesi C, B1, B2, B5 vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, fosfor ve protein açısından zengindir; ayrıca sakinleştirici etkisi vardır. Thalia Natural Beauty Hot Colours Passion Fruit Vücut Spreyi, çarkıfelek meyvesinin bu gücüyle cildinizi rahatlatır ve sakinleştirir. Gerek çarkıfelek meyvesiyle gerekse diğer doğal yağlarla cildinizi nemlendirir.Misk ve meyvemsi kokuların enerjisiyle de cildinizi canlandırır.

Thalia Natural Beauty Love of Peony Vücut Spreyi: Şakayık (peony) çiçeğinin özü, buürünün ana etken maddesini oluşturur. Şakayık, cilt için son derece faydalıdır; cildinize bakım yapar ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Thalia Natural Beauty Love of Peony Vücut Spreyi, içeriğindeki değerli yağlarla cildinizi nemlendirir. Odunsu kokular ile amberin birleşiminden oluşan parfümü, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlar.

Fiyat bilgisi: 34,99 TLwww.thalia.com.tr

www.instagram.com/thalianatural

@thalianatural

#thalianaturalKaynak Narrator Ajans
1.3b
Okunma