GESS Türkiye 2021'e 100'ün üzerinde firma katılıyor

Eğitim dünyası, 27-29 Mayıs'ta eş zamanlı gerçekleşecek GESS Türkiye Fuarı ile Bakanlığın düzenlediği Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ni bekliyor.

3 binden fazla satın almacı, yüz yüze ticaret için İstanbul’a geliyor!

Eğitim dünyası, 27-29 Mayıs tarihlerinde eş zamanlı gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ni bekliyor. Küresel ölçekte yaşanan gelişmeler sonucu hızlı bir dijital dönüşüm geçiren eğitim sektörünü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda buluşturacak olan fuar, firmalardan gelen yoğun katılım talepleri üzerine, sergileme alanını 10 bin metrekareye çıkardı. Organizasyonu düzenleyen Tarsus Turkey Fuarcılık tarafından açıklanan güncel rakamlara göre GESS Türkiye 2021, aralarında eğitim endüstrisinin yurt içi ve yurt dışından lider markalarının da olduğu 100’ün üzerinde katılımcı firmaya ve dünyanın dört bir tarafından 3 binden fazla satın almacıya ev sahipliği yapacak. Okul yöneticilerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş bir etkinlik olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, başta uzaktan eğitim olmak üzere sektördeki tüm yenilikleri bir arada sergileyecek.

Tarsus Turkey tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) işbirliğinde düzenlenen ve alanında ülkemizin eğitim sektöründeki tek uluslararası fuar organizasyonu olan GESS Türkiye; EdTech - AI, AR, Kodlama, VR, E-Öğrenme ve Yazılım, Oyunlaştırma, Donanım, 3D Yazıcılar, AV, Multimedya Teknolojisi, STEAM gibi eğitim yeniliklerinin yanı sıra global pazar liderlerinin canlı sunumlarına ev sahipliği yapacak. Fuarla eş zamanlı gerçekleşecek Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde ise katılımcılar, üç güne yayılan konferans, panel, seminer ve uygulamalı sunumlarda, eğitim & öğretime dair yeni yaklaşım ve uygulamalarla tanışacak.

Küresel gelişmeler sebebiyle 2021’e ötelenen yeni yatırım ve satın alma planları, GESS Türkiye’de ticarete dönüşecek

Uluslararası ve yerel lider tedarikçilerin bir arada yer aldığı GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, öğretmenlere eğitim metotlarını geliştirmelerini, öğrencilere ise daha etkili öğrenmelerini sağlayan en iyi eğitim materyallerini bir arada sunacak. Katılımcı firmaların, yeni ürünlerini, eğitim sektörü alıcılarından oluşan ve ticaret yapmaya hazır iş insanlarıyla tanıştıracağı organizasyon, küresel gelişmeler sebebiyle 2021’e ertelenen yatırım ve satın alma taleplerini de ticaret fırsatlarına dönüştürecek.


Hibya Haber Ajansı

Okunma