Fortinette yeni atama

Fortinet Arzu Akkaya'yı Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Türkmenistan'dan sorumlu Bölge Direktörü olarak atadı

Kapsamlı, entegre ve otomatik siber güvenlik çözümlerinde dünya lideri Fortinet, Arzu Akkaya'nın yeni Bölge Direktörü olarak atandığını duyurdu. Akkaya, yeni görevinde Fortinet'in Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Türkmenistan'daki teknik ve satış ekiplerini yönetecek. Akkaya, bu bölgelerdeki müşterilerle olan ilişkilere odaklanacak, mevcut ve potansiyel Fortinet müşterilerine iş ortakları aracılığıyla ihtiyaç duydukları desteği sağlayacak.

 


1995'te ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Akkaya, sonrasında network alanında çözüm sağlayan KoçSistem, Alcatel ve Cisco gibi çesitli firmalarda görev aldı. 2001'de Secura firmasının kurulmasında ve devamında şirketin yönetiminde aktif görev aldı ve 2004-2014 tarihleri arasında 10 yıl Juniper Networks Türkiye'de Ülke Müdürü olarak çalıştı. Ekim 2014 tarihinden itibaren A10 Networks'te Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapmış olan Arzu Akkaya, Ocak 2020 itibariyle Fortinet'in Bölge Direktörü oldu.


Hibya Haber Ajansı

Okunma