Bilkent, Üniversite Adaylarıyla Buluşuyor

Tanıtım Turları kapsamında kampüse gelen ziyaretçiler, Bilkentli rehber öğrenciler eşliğinde eğitim programları ve sosyal olanaklara ilişkin bilgiler alabilecek; bölümleri, derslikleri, yurtları,

Tanıtım Turları kapsamında kampüse gelen ziyaretçiler, Bilkentli rehber öğrenciler eşliğinde eğitim programları ve sosyal olanaklara ilişkin bilgiler alabilecek; bölümleri, derslikleri, yurtları, kütüphaneyi, laboratuvarları, atölyeleri ve spor salonlarını gezebilecek. Turlar, Rektörlük Binası'ndan başlayacak.

Tanıtım Turları Tarihleri: 16 - 29 Temmuz (hafta sonları dâhil her gün, 9:00 - 19:00 arası)

Meslek Seminerleri ise üniversite adaylarına hedefledikleri bölümler ve mezuniyet sonrasında yönelebilecekleri iş alanları konusunda bilgi aktarmak amacıyla gerçekleştiriliyor. Adaylar ve ailelerin sorularının da yanıtlanacağı bu seminerleri Bilkent Üniversitesi öğretim üyeleri verecek. Rektör Abdullah Atalar da seminer günlerinde birer sunum yapacak.

Meslek Seminerleri Tarihleri: 20 Temmuz Cumartesi, 22 Temmuz Pazartesi, 24 Temmuz Çarşamba, 26 Temmuz Cuma, 27 Temmuz Cumartesi.

Üniversite adayları, sorularını (312) 290 2929 veya [email protected] üzerinden Bilkent Bilgi Hattı'na ayrıca iletebilecek.Faselis
Okunma