Bilkent Center Dünyaca Ünlü Hermes Ödüllerinden 3 Platınum Ödül Kazandı!

Bu yıl yenilenerek birçok ulusal markayı bünyesine katan ve 20. Yılını kutlayan Bilkent Center, 2018 Eylül ayında gerçekleştirdiği Ankara Coffee Festival ile ABD merkezli Uluslararası Pazarlama ve

Bu yıl yenilenerek birçok ulusal markayı bünyesine katan ve 20. Yılını kutlayan Bilkent Center, 2018 Eylül ayında gerçekleştirdiği Ankara Coffee Festival ile ABD merkezli Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından gerçekleştirilen Hermes Creative Awards tarafından 3 dalda ödüle layık görüldü. Bilkent Center, on binlerce Ankaralının katıldığı etkinlik özelinde En iyi Festival, En Özel Etkinlik ve En İyi İletişim& Pazarlama Kampanyası olmak üzere 3 dalda Platin ödülü kazandı."ANKARA'YI TEMSİL ETMEK GURUR VERİCİ"

Dünyanın dört bir yanından projelerin katıldığı yarışmada, 3 ayrı platinum ödül kazanmanın ayrı gururunu yaşadıklarını ifade eden Bilkent Center Alışveriş Merkezi Müdürü Ayhan Aytekin, "Bilkent Center olarak Ankara'da fark yaratan, sanata ve sosyo-kültürel hayata renk katan etkinlikler düzenlemeye özen gösteriyoruz. Eylül ayında ev sahipliğini yaptığımız Ankara Coffee Festival, on binlerce ziyaretçi ağırladı. Sadece Ankara'dan değil çeşitli şehirlerden de katılım yoğun oldu." açıklamasında bulundu. Bilkent Center ziyaretçilerinin sanatsal ve kültürel organizasyonları ilgi ve beğeniyle takip ettiğini belirten Aytekin, "Dünyaca ünlü Hermes Creative Awards ödüllerini kazanmak son derece gurur verici. Başkente ve insanlara değer katan projeler yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Loft PR
1.3b
Okunma