Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-07-09 15:59:58

KAYMEK'ten Çağrı Merkezi Kursu öğrencilerine uygulamalı eğitim

Çağrı Merkezi Operatörü Kursu düzenleyen KAYMEK’e, kursta öğrencilere aktarılan teorik eğitimlerinin ardından Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Alo 153 İletişim Merkezi ve Beyaz Masa birimi teknik donanımı ve personeliyle uygulamalı eğitim noktasında destek verdi.

KAYMEK Çağrı Merkezi Kursu’nda toplamda 544 saatlik teorik eğitimler alan 16 kursiyer, Alo 153 İletişim Merkezi ve Beyaz Masa biriminde Halka İlişkiler Şube Müdürü Ayten Özsoy koordinesinde uygulamalı eğitim verildi.

Alo 153 İletişim Merkezi ve Beyaz Masa birimlerini KAYMEK Çağrı Merkezi Kursu öğrencilerine tanıtan Halka İlişkiler Şube Müdürü Özsoy, birimlerin genel işleyişleri hakkında kursiyerleri bilgilendirdi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile vatandaşlar arasında hızlı ve güvenli bir iletişim ağı kuran Alo 153 İletişim Merkezi ve Beyaz Masa birimlerinde KAYMEK Çağrı Merkezi Kursu’nda öğrendiklerini uygulayan kursiyerler teorik ve pratik eğitimleri tamamladı.

16 öğrenci bulunan kursta, eğitimini tamamlayan ve MEB onaylı belgesini almaya hak kazanan kursiyerler sadece çağrı merkezlerinde değil iletişimin olduğu her alanda istihdama hazır bilgilere sahip olma fırsatı yakaladı.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 egitim-ogretim.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.